Dzieci z Przedszkola Publicznego „Bajkolandia” w Lubawie z grupy „Motylki” wraz ze swoją wychowawczynią uczestniczyły w radosnym pikniku na świeżym powietrzu. Był to dzień pełen uśmiechu, zabawy i wspólnie spędzonego czasu. Podczas pikniku przedszkolaki brały udział w grach ruchowych, zabawach integracyjnych oraz różnych konkurencjach sportowych. Nie zabrakło również chwil na odpoczynek, rozmowy i wspólne spożywanie
Radość, sportowe wyzwania i świetna zabawa sprawiły, że nasze zajęcia zamieniły się w prawdziwą „tygrysią” przygodę!
Aktualnościadmin2026-01-16T09:29:22+02:00

























