window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-180646428-1');

Nauczyciele Bajkolandii

lic. Dorota Trzcińska

2022-06-20T13:28:58+02:00

Ukończyłam studia o kierunku edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne w Płocku. Praca z dziećmi w wieku przedszkolnym to spełnienie  marzeń z lat mojego dzieciństwa. Zawód,  który wykonuję daje mi mnóstwo siły oraz energii.  W każdym dziecku dostrzegam wyjątkową osobę i zachęcam do rozwijania indywidualnych talentów. W wolnym czasie chętnie udzielam się charytatywnie oraz uwielbiam wycieczki górskie.

mgr Alicja Kordalska

2023-07-13T09:44:24+02:00

Ukończyła studia licencjackie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu o specjalności pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Ma w sobie ogromne pokłady wrażliwości i empatii, które wykorzystuje w kontaktach z innymi ludźmi, a w szczególności z dziećmi. Na co dzień pogodna i pozytywnie nastawiona do życia. W wolnych chwilach uwielbia gotować, śpiewać oraz spotykać się z przyjaciółmi.

mgr Emilia Kozicka

2023-09-13T13:05:38+02:00

Absolwentka studiów pedagogicznych o specjalności wczesna edukacja na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, magister pedagogiki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 12 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą Interesuje się sztuką, dlatego w 2016r rozpoczęła studia podyplomowe o kierunku: „sztuka” na Uniwersytecie Warszawskim. W wolnych chwilach wyszywa, maluje naturę oraz wykonuje rękodzieło artystyczne. Uwielbia pływać oraz przebywać z rodziną na świeżym powietrzu grając w siatkówkę i jeżdżąc rowerem.

mgr Katarzyna Wiergowska

2023-09-13T12:45:34+02:00

mgr Katarzyna Wiergowska – absolwentka nauczania początkowego z wychowaniem przedszkolnym w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Bydgoszczy. Praca z dziećmi jest jej pasją a uśmiech dziecka daje jej ogromną satysfakcję. Lubi aktywnie spędzać czas z rodziną na świeżym powietrzu. Kocha morze i górskie wędrówki. Dzięki mężowi i synom polubiła spływy kajakowe oraz piłkę nożną. Kibicuje Legii i Bayernowi Monachium. Bardzo kocha zwierzęta , sama ma psa- Bruna.

mgr Justyna Prass

2023-07-18T08:24:05+02:00

Absolwentka studiów pedagogicznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. W celu podniesienia swoich kwalifikacji ukończyła studia podyplomowe w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej oraz wychowania przedszkolnego. Praca w przedszkolu to przede wszystkim jej pasja, której oddaje całe swoje serce. Każde dziecko postrzega jako małego człowieka z indywidualnymi potrzebami i zainteresowaniami. W dzieciach urzeka ją ich bezinteresowność, wdzięczność oraz nieustanna ciekawość świata i otoczenia. Swoją cierpliwością, uśmiechem i wiedzą wspiera ich codzienny rozwój. Zafascynowana światem dziecięcych emocji ukończyła szkolenia uprawniające do prowadzenia zajęć metodą Treningu Umiejętności Społecznych.

Czas wolny spędza przemierzając biegowe ścieżki oraz rowerowe trasy.

mgr Ewelina Krawczyk

2022-06-18T08:44:13+02:00

Absolwentka studiów licencjackich na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna oraz studiów magisterskich na kierunku Terapia pedagogiczna z socjoterapią. Swoją przyszłość od najmłodszych lat wiązała z pracą z dziećmi, a największa satysfakcje z tego co robi daje jej uśmiech na twarzach dzieci. Pracowita i sumienna, z pełną dokładnością wykonująca swoje obowiązki, kierująca się przy tym przede wszystkim dobrem dziecka. Na co dzień stara się przekazać dzieciom jak najwięcej swojego uśmiechu oraz pozytywnej energii. Prywatnie uwielbia aktywnie spędzać czas, a w szczególności podróżować, ponieważ jak sama uważa „szkoda czasu na nudę”.

mgr Karolina Wysocka

2022-06-18T08:45:31+02:00

Ma głowę pełną pomysłów, co wykorzystuje w pracy z dziećmi. Zawsze ciepła, uśmiechnięta, zaangażowana i godna zaufania. Swoją postawą daje dzieciom poczucie bezpieczeństwa i akceptacji. Prywatnie niepoprawna optymistka, w ciągłym biegu, mama dwóch charakternych dziewczynek. Amatorka przydomowego ogródka, puzzli i aktywnego spędzania czasu. Uzależniona od energii, radości i optymizmu swoich podopiecznych.

mgr Karolina Łada

2023-09-13T13:04:19+02:00

W pracy wykorzystuje kreatywne metody pracy z dziećmi, które umożliwiają ich naturalny rozwój. Ceni sobie zdobywanie nowych doświadczeń i chętnie podejmuje wszelkie wyzwania. W swojej pracy stara się dostrzegać indywidualne potrzeby, możliwości i predyspozycje każdego dziecka. Miłośniczka długich spacerów, grzybobrania oraz rękodzieła. Uważa, że największym sukcesem nauczyciela jest uśmiech dziecka, który pojawia się gdy osiąga ono swoje własne małe sukcesy.

mgr Jolanta Hoga

2022-06-18T08:43:16+02:00

Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy o specjalizacji Edukacja Przedszkolna i Terapia Dziecka oraz WSHE we Włocławku o kierunku Wczesne Nauczanie Języka Angielskiego. Jest pedagogiem z wielką pasją. Kocha dzieci, czerpie prawdziwą radość i siłę, kiedy może towarzyszyć im na drodze do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. Pasjonatka fotografii, podróży i obcowania z przyrodą. Przeszkody dla Niej to tylko kolejny etap w dążeniu do celu, uważa, że ma dla niej rzeczy nie do wykonania. Każdego dnia stara się pokazywać, że dobro, miłość i pasja wracają i daje ich z siebie jak najwięcej.

mgr Sylwia Kaczerowska

2022-06-18T08:43:32+02:00

Absolwentka studiów magisterskich Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie o specjalności Wczesna Edukacja. Uważa, że dzień bez uśmiechu to dzień stracony. Jako nauczyciel przekazuje całą swoją energię i serce dzieciom oraz z zaangażowaniem podchodzi do powierzonych obowiązków. W swojej pracy kieruje się przede wszystkim dobrem dzieci. Interesuje się psychologią rozwojową. Jest miłośniczką zwierząt oraz pasjonatką dobrej książki, wycieczek rowerowych i podróży krajoznawczych.

Przejdź do góry