window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-180646428-1');

Dyrekcja Smerfolandia

mgr Grzegorz Kowalkowski

2023-01-20T14:30:28+02:00

Dyrektor przedszkola Smerfolandia w Lubawie
Absolwent resocjalizacji oraz pedagogiki ogólnej, zagorzały sportowiec. Od lat trenuje sporty walki, nieobca mu też jest piłka nożna. Inicjator wszelkich aktywności przedszkolaków na świeżym powietrzu: wycieczek, pikników, imprez sportowych. Kopalnia pomysłów. Skutecznie realizuje swoje marzenie o miejscu, gdzie całe, wielopokoleniowe rodziny będą mogły wspólnie i co najważniejsze: aktywnie, spędzać wolny czas. Życiowy cel: zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie – zarówno tej prywatnej, jak i przedszkolnej.

mgr Ewelina Kowalkowska

2023-01-20T14:19:49+02:00

Dyrektor przedszkola Bajkolandia w Lubawie
Biolog – z wykształcenia i zamiłowania. Swoją pasją skutecznie zaraża wszystkich wokół, dzięki czemu przedszkolaki uwielbiają pielęgnować swój ogródek, doskonale wiedzą też, jak dbać o środowisko. Absolwentka oligofrenopedagogiki, ale w kwestii wykształcenia nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa: w planach ma uzyskanie dyplomu z logopedii. Jak podkreśla – dzieci zawsze były jej całym światem. Stale do dyspozycji: zarówno przedszkolaków, jak i rodziców. Wysłucha, doradzi, pomoże. Prywatnie – mama 9-letniej Lenki i 4-letniego Igora.

mgr Anita Walewska

2023-01-20T14:33:10+02:00

Absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej oraz przedszkolnej. Rozwój jest dla niej bardzo ważny dlatego ukończyła również studia z zakresu logopedii.
Praca z dziećmi sprawia jej ogromną radość. Pracując na co dzień z najmłodszymi i widząc ich potrzeby, zdecydowała się ukończyć studia podyplomowe z zakresu logopedii, co daje jej możliwość indywidualnej pracy i pomocy każdemu dziecku. Uwielbia pracę z najmłodszymi, a każdy postęp i uśmiech u dziecka to niesamowita satysfakcja i motywacja do kolejnych działań.
Pełna energii optymistka, nie lubi siedzieć w miejscu. Prywatnie mama dwójki wspaniałych i energicznych dzieci Antosia i Alicji. Interesuje się psychologią, lubi czytać książki o tematyce związanej z rozwojem dzieci. Wolny czas to dla niej czas przeznaczony dla męża i dzieci.

Przejdź do góry